logo_pod_zielonym_jamniczkiem

Agnieszka Michalak - Głoczkowska

Agnieszka Michalak - Głoczkowska

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który ukończyłam z tytułem magistra na kierunku Położnictwo.

Posiadam kwalifikacje z zakresu fizjologii, prawidłowego rozwoju psychologicznego dziecka, a także profesjonalnej opieki położniczej oraz ukończony kurs z zakresu ratownictwa i pierwszej pomocy. Swoje doświadczenie zawodowe opieram głównie na pracy w oddziale położniczo-ginekologicznym z pododdziałem porodowym w SPZOZ Oborniki, a także na praktykach zawodowych odbytych na oddziałach neonatologicznych, pediatrycznych, porodowych oraz położniczych. Swoje umiejętności w opiece nad dziećmi zdobywałam również jako opiekunka u prywatnych pracodawców. Z wyróżnieniem ukończyłam kurs: "Animator zabaw dla dzieci".

Obecnie jestem  mamą 6 – letniego Michałka oraz 3 - letniej Laurki.  Codzienne obowiązki związane z ich wychowywaniem dają mi nowe możliwości rozwoju w opiece nad dziećmi, dlatego też wiem jak ważne jest bezpieczeństwo i troska o nasze pociechy. Jestem osobą pełną energii, cierpliwą, z głową pełną pomysłów. Bardzo lubię dzieci, dlatego każda chwila pracy z nimi sprawia mi wiele radości i daje ogromną satysfakcję.

Kącik rodzica