logo_pod_zielonym_jamniczkiem

Monika Schreiber

Monika SchreiberMonika Schreiber

Jestem absolwentką Technikum Odzieżowego w Poznaniu. Spełniając się ponadto jako aktywna mama, ukończyłam również Kurs dla Opiekunów Żłobkowych, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że praca z dziećmi jest moim zamiłowaniem.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci: Krystiana (18 lat), Mariki (17 lat), Gabrieli (6 lat) i Larysy (3 lata), którzy stanowią epicentrum mojego życia. Wolny czas spędzam z moimi pociechami, ciesząc się każdą chwilą. Dzieci dają mi siłę do stawiania czoła trudom codziennego życia. Jestem z nich ogromnie dumna i staram się wspierać ich w realizacji własnych marzeń.

Moją pasją jest ponadto tworzenie rzeczy unikatowych, niepowtarzalnych i oryginalnych. Zdecydowanie nie lubię szablonowych rozwiązań. Interesuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Realizuję się także wykonując robótki ręczne, decupage, resajting oraz prace w ogrodzie.

Cieszę się, ze trafiłam do żłobka „Pod Zielonym Jamniczkiem”, w którym działając twórczo z podopiecznymi placówki, realizuję obie swoje pasje.

Kącik rodzica

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych